חברת גרינטק הנדסה הינה חברה פרטית אשר נוסדה בשנת 2007 . החברה עוסקת בפרויקטים להתיעלות אנרגטית וחיסכון בעלויות תפעוליות וייצור אנרגיה –חשמל וקיטור לתעשייה. החברה מתמחה בחיסכון בעלויות ייצור קיטור חימום שמן תרמי ומים חמים לתעשייה למוסדות וארגונים שונים במגזר העסקי.
החברה מביאה משב רוח מרענן לתחומי האנרגיה ורושמת הישגים בייעול, שיפור וחיסכון במערכות ייצור קיטור, שמן תרמי ומים חמים.

זכיינית ישראלית בלעדית של חברות אמריקאיות ואירופיות – משווקת מתקינה ומפעילה מערכות בתחום ייצור החשמל והקיטור.
גרינטק עוסקת במספר גישות תפעוליות חדשניות בשילוב עם טכנולוגיות ופיתוחים חדשים המבטיחים ללקוחותיה חיסכון משמעותי בעלויות התפעול בכלל ובעלויות יצור קיטור ומים חמים בפרט.

שרותי החברה:
לימוד צרכי הלקוח מבחינת עלויות יצור הקיטור,חימום שמן תרמי וצריכות החשמל .
התאמת הציוד האופטימאלי לצרכי חיסכון בעלויות ייצור האנרגיה.ליווי מלא משלב היזום עד לאספקה ,התקנה והפעלת הציוד אצל הלקוח.
הוכחת היתכנות החיסכון .

שקופית קודמת
שקופית הבאה

מדיניות שרות

מדיניות חברת גרינטק הנדסה- אמינות, איכות ושרות מיטביים. אנו עומדים בדרישת לקוחותינו , בסטנדרטים גבוהים במשך כל תהליך הרכישה , ההתקנה ועד השרות השוטף.החברה מקפידה על –

  • אספקה בזמן
  • מידע ברור
  • תמיכה בהתקנה ובהפעלת המערכות
  • הדרכת עובדים אחריות
  • שרות ואחזקה מידיים ובאיכות גבוהה
  • חלקי חילוף זמינים מהמלאי .

מדיניות כלכלית:
גרינטק לוקחת חלק בפרויקטים:
• בשיטת הכול כלול ( TURN KEY), מסקר צרכי המפעל הקמת הפרויקט עד הפעלה ומסירה
• בנייה, הפעלה והחזקה עד למסירה- B.O.O.T ,
• ליסינג,
• מכירת ציוד.

יצחק גרינברג- מנכ"ל החברה
תואר ראשון בהנדסת מכונות ותואר שני במנהל עסקים, ניסיון של כ- 25 שנים בתחום התשתיות והאנרגיה בישראל ובחו"ל . בין הפרויקטים בהם עסק – תחנת הכוח במפעלי ים המלח, תחנת הכוח בנמל תעופה בן גוריון, תחנת הכוח רפאל, יצור קיטור בבתי זיקוק תחנת הכוח בבורגינה פאסו , תחנת הכוח בקובה .
רק לאחרונה ביצע פרויקטים לחיסכון בעשרות מפעלים- אלובין , נביעות , חניתה קטלב, דקסל , טבע , בית חולים רמב"ם ,תרימה ,עין הנציב .

השרות של גרינטק , שרות שאפשר לסמוך עלינו , אנחנו עומדים מאחורי המוצרים שלנו משלב ההתקנה ועד השרות השותף .
מדיניות חברתנו לאיכות ושירות גבוהים , כדי להבטיח עמידה בדרישות לקוחותינו ובסטנדרטים גבוהים .

איכות הסביבה

אנרגיה נקייה
לקוחות גרינטק נהנים מפתרונות טכנולוגיים מתקדמים התורמים לשמירה על הסביבה ע"י יצור קיטור בעזרת חשמל ולא סולר/ גז או דלק ובכך גורמים להפחתת זיהום אוויר, צמצום הרעש ומניעת אפשרות זיהום קרקע ומי תהום מדליפות הדלקים ומאפשרים את התקנתו בתוך או בסמוך לבתי מגורים ומוסדות המשרתים אותם כמו בתי מלון, מכבסות, מאפיות, מטבחים, בתי חולים ומפעלים נוספים.

מניעת זיהום אוויר
חברת גרינטק עוסקת בהתקנת מערכות חשמליות ליצור קיטור, הממירות מערכות מזהמות ויקרות בתפעולן ששורפות סולר גז או מזוט.
הפעלת הדודים החשמליים בשעות השפל והגבע מורידה את כמות הפליטות וזיהום האוויר ממתקני יצור קיטור ומחממי מים בצורה משמעותית! צמצום ב – 6500 שעות בשנה של שריפת הדלקים, שהם הפחתת זיהום האוויר בשיעור משמעותי הנובע מ- 3500 שעות שפל בשנה ובנוסף 3000 שעות גבע! עובדה המובילה גם לחיסכון אדיר בהוצאות התפעול.
תגובתו של דוד הקיטור החשמלי כל כך מהירה כך שהוא מגיע לתפוקה של 100% תוך דקות בודדות, דוד הקיטור החשמלי יכול להוות דוד גיבוי ובכך למנוע הפעלת דוד לחרום הפועל על סולר/ גז/ דלק ולחסוך אנרגיה ושעות שריפת דלקים מיותרות ומזהמות.
במעבר ליצור קיטור בדוד חשמלי המפעל יצמצם את פליטות המזהמים ובמקרים מסוימים עד לרמה של צמצום בצורך ברכישה והתקנה של מערכות טיפול בפליטות מזהמים.

מניעת זיהום רעש
דוד הקיטור החשמלי, להבדיל מדודי קיטור הפועלים על מזוט/ גז ודלק, הינו דוד שקט באופן מוחלט! הדוד אינו מרעיש במהלך פעולתו. בדוד קיטור דלקי כל כניסה ויציאה של המבער משמיעה רעש מטריד ביותר.
את דוד הקיטור החשמלי ניתן להתקין בסמוך למתחמי מגורים בתוך או בסמוך למוסדות ציבוריים כמו בתי מלון, בתי חולים, מכבסות מאפיות.

זיהום קרקע וזיהום מי תהום
מרבית המפעלים נעזרים בדודי קיטור דלקים ליצירת קיטור או מים חמים. בסמוך לדודים אלו מותקנים מאגרי דלק או גז המספקים לדודים את כמויות הדלק / גז לשימוש שבועי. מאגרי דלק ומאגרי הגז עשויים עם הזמן לדלוף או לנזול כתוצאה מבלאי טבעי או במהלך התדלוק. הדלקים הדולפים לקרקע מזהמים את הקרקע ומחלחלים למי תהום, כמויות מזעריות של שמנים למיניהם מזהמות מאגרי שתייה גדולים. הגזים הדולפים מסוכנים לנשימה ומהווים סכנת התפוצצות.

חברות אותן אנו מייצגים
נגישות